Pedagogickí a odborní zamestnanci
Funkcia/aprobácia | triednictvo | |
Ing. Janka Fedorová | riaditeľka SOŠ | II.Upil |
Ing. Ľubica Lašová | zastupkyňa riaditeľky školy, ekonomické predmety | I.Pex |
Ing. Jozef Hudec | zástupca riaditeľky školy, odborné predmety živočíšnej výroby | II.Um |
Ing. Andrea Babejová | odborné predmety živočíšnej výroby - kynológia | |
Mgr. Simona Backová | majsterka odborného výcviku | |
Mgr. Peter Bakoš | školský špeciálny pedagóg | |
Ing. Stanislav Bartek | anglický jazyk | III.A |
Ing. Iveta Bieliková, Mgr. | náboženská vychova, ekonomické predmety | |
Mgr. Alena Brehovská | vychovávateľka | |
Ing. František Brehovský | ekonomické predmety | II.F |
Mgr. Dáša Cibíková | slovenský jazyk a literatúra, biológia | II.C |
Mgr. Tomáš Damaška | anglický jazyk | III.Uzil |
Ing. Júlia Drábiková | odborné predmety rastlinnej výroby | I.F |
Mgr. Leoš Drmola | telesná a športová výchova | I.M |
Ing. Mária Geregová | odborné predmety živočíšnej výroby | III.C |
Ing. Oľga Gezeová | odborné predmety rastlinnej výroby, biológia | |
Mgr. Róbert Hasidlo | telesná a športová výchova | |
Mgr. Zuzana Hromadová | majsterka odborného výcviku | |
Ing. Ján Jánoška | odborné predmety technického zamerania | II.Uzdca |
Ing. Ivana Kirdová | chémia, potravinárske odborné predmety | II.A |
Mgr. Margita Košútová | slovenský jazyk a literatúra, nemecký jazyk | I.Upp |
Ing. Alena Kováčová | ekonomické predmety | II.Uzdca |
Ing. Ľubica Krpelanová | ekonomické predmety | IV.A |
Ing. Jana Kučerová | majsterka odborného výcviku | |
Ing. Ľubomíra Lichvárová | odborné predmety živočíšnej výroby | II.Z |
Ing. Mária Lubinová, PhD. | odborné predmety technického zamerania | |
Bc. Blažena Magdíková | majsterka odborného výcviku | |
Simona Michalíková | majsterka odborného výcviku | |
Alica Oborčoková |
majsterka odborného výcviku |
|
Mgr. Michaela Pagáčová | slovenský jazyk a literatúra | IV.Uv |
Mgr. Lucia Pavlovská | majsterka odborného výcviku | |
Ing. František Prekop | majster odborného výcviku | |
Bc. Martina Rýgerová | majsterka odborného výcviku | |
Ing. Tibor Staňo | majster odborného výcviku | |
Ing. Alena Stopková | odborné predmety rastlinnej výroby | III.Z |
Mgr. Jana Stranovská | vychovávateľka | |
Ing. Katarína Svorčíková | odborné predmety rastlinnej výroby | IV.Z |
Ing. Filip Šatka | odborné predmety technického zamerania, majster odborného výcviku | |
Mgr. Miroslava Šlesarová | matematika, geografia | I.A |
Ing. Mária Šumajová | odborné predmety rastlinnej výroby, informatika | I.Z |
Mgr. Marika Šutriepková | vychovávateľka | |
Bc. Anton Trnka | majster odborného výcviku | |
Bc. Martina Turzová | majsterka odborného výcviku | |
Ing. Denisa Vajdíková | informatika | |
Mgr. Barbara Vanková | ekonomické predmety, anglický jazyk | |
Bc. Jaroslav Zahorák | majster odborného výcviku | |
Mgr. Zuzana Záhradníková | slovenský jazyk a literatúra, občianska výchova | |
Ing. Zuzana Zajacová | odborné predmety rastlinnej výroby, etická výchová |