Celoslovenský projekt „Záložka do knihy spája slovenské školy“

Stredná odborná škola v Pruskom sa už tradične zapája na začiatku školského roku do celoslovenského projektu  „Záložka do knihy spája slovenské školy“.  Našou partnerskou školou v tomto roku sa stala Spojená škola zo Žiliny.       

Téma 11. ročníka „Najlepší fantasy príbeh podľa mňa vyzerá takto...“ zaujala našich žiakov, vytvorili rôzne záložky pre žiakov z partnerskej školy. Študenti sa pri práci inšpirovali rozprávkami Malý princ či Cínový vojačik, animovanými sci-fi televíznymi seriálmi, animovanými rozprávkami, námetmi z internetu, ale aj vlastnou fantáziou, vlastnými predstavami.

Partnerskej škole sme poštou poslali propagačné materiály o jednotlivých odboroch, ktoré môžu žiaci  v našej škole študovať, drobné spomienkové predmety a hlavne záložky, ktoré zachytávajú danú tému. Záložky sa žiakom z partnerskej školy páčili a dúfame, že sa stanú ich spoločníkmi pri čítaní ďalších fantazijných príbehov alebo kníh s rôznou tematikou, po ktorých žiaci siahnu.

 

Spracovala: Mgr. Margita Košútová

    Stredná odborná škola v Pruskom sa už tradične zapája na začiatku školského roku

do celoslovenského projektu  „Záložka do knihy spája slovenské školy“.  Našou partnerskou

 školou v tomto roku sa stala Spojená škola zo Žiliny.

089 01

Mgr. Marianna Sopková

 

Pribeník

     Téma 11. ročníka Najlepší fantasy príbeh podľa mňa vyzerá takto...“ zaujala našich žiakov, vytvorili rôzne záložky pre žiakov z partnerskej školy. Študenti sa pri práci inšpirovali rozprávkami Malý princ či Cínový vojačik, animovanými sci-fi televíznymi seriálmi, animovanými rozprávkami, námetmi z internetu, ale aj vlastnou fantáziou, vlastnými predstavami.

      Partnerskej škole sme poštou poslali propagačné materiály o jednotlivých odboroch, ktoré môžu žiaci  v našej škole študovať, drobné spomienkové predmety a hlavne záložky, ktoré zachytávajú danú tému. Záložky sa žiakom z partnerskej školy páčili a dúfame, že sa stanú ich spoločníkmi pri čítaní ďalších fantazijných príbehov alebo kníh s rôznou tematikou, po ktorých žiaci siahnu. 

 

     Spracovala: Mgr. Margita Košútová


Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac December 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31