Easton College

Easton College v Eastone, Norwich, je malá škola založená pred 53 rokmi ako poľnohospodárska a záhradnícka škola, v posledných rokoch významne diverzifikovaná pre študentov od 14 rokov a vyššie špecializovaných vo floristike, v starostlivosti o zvieratá a šport. Kurzy sú od vstupnej úrovne do základného stupňa. Základné stupne prebiehajú  v spojení s iniverzitou East Anglia. Škola je rozložená na 245 ha farmárskej pôdy a 10 ha zariadených pozemkov.

Škola je ochotná hostiť študentov v UK a vysielať študentov do Európy. Škola slúži ako veľká dedinské grófstvo s veľkou populáciou. Škola sa rozvíjala pre potreby miestnej komunity. Chce byť aj naďalej centrálnym hráčom vo vidiecko-ekonomickom rozvoji grófstva v Norfolk. Je známa ako centrum odbornej jedinečnosti v pozemkovom manažmente a rozvíja nové možnosti ubytovania, nové integrované prístupy k vidieckym záležitostiam.

Škola je partnerom siete FLornet pre mobilitu od roku 2002. Má medzinárodné skúsenosti cez LdV mobilitu s prijímaním študenotv a učiteľov. Úspešne hostila študentov z Francúzska, Holandska, Nórska, Nemecka a Fínska. Všetci sa vrátili domov s veľkým pochopením anglického života a práce. Je súčasným partnerom FLORNET LdV učiteľskej a študentskej mobility.

Medzi ďalšie úlohy školy vo FLORMASM 09 sú :

  • podporovať mobilitu zamestnancov,
  • rozšíriť medzinárodnú spoluprácu s inými školami a podnikmi po celej Európe,
  • podporovať kontakty s osobami a kolektívmi, ktoré sa týkajú aspektov odborného vzdelávania vo floristike po celej Európe
  • získať vedomosti, zručnosti a kvalifikácie, aby si uľahčili osobný rozvoj,
  • ponúknuť zlepšené a nové vedomosti pre študentov a učiteľov po celej Európe zúčastniť sa ako spoľahlivý a kooperatívny člen siete Flornetu

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac December 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31