Poukázanie 2% svojich daní

Vážení rodičia a priatelia školy,

mnohým z Vás je určite známa skutočnosť, že môžete sami čiastočne rozhodovať o použití svojich daní. To znamená, že 2% odvedenej dane môžete poukázať konkrétnemu prijímateľovi. Je to daň, ktorú by ste tak či tak zaplatili štátu. Vy sami však môžete rozhodnúť, komu tieto 2% svojich daní poukážete.

Keďže už v minulom roku mnohí z Vás poukáhali tieto 2% svojich daní našej škole, chceme Vás znovu požiadať o tento príspevok 2% z Vašich daní pre naše občianske združenie. Poukázané prostriedky budú použité na zlepšenie vyučovacieho procesu Vašich detí, na kultúrne, športové podujatia a medzinárodú spoluprácu študentov. O použití získaných prostriedkov bude rozhodovať Rada triednych dôverníkov a Správna rada pri OZ Progresívny poľnohospodár.

Tlačivo na poukázanie tejto dane, ktoré je potrebné doručiť Vášmu zamestnávateľovi, ktorý vyplní potrebné údaje a doručí ho do 30.3.2011 na príslušný daňový úrad si môžete stiahnuť v priloženom dokumente.

Právnické osoby môžu poukázať určité % z dane v prospech jedného, alebo viacerých prijímateľov 2%, pričom minimálna výška na jedného prijímateľa musí byť aspoň 8,30 €. Právnické osoby % zo zaplatenej dane poukazujú  priamo prostredníctvom daňového priznania, kde sú na to uvedené špeciálne kolónky-

IV. časť – Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov právnickej osoby

Potrebné údaje k vyplneniu vyhlásenia sú:

Obchodné meno alebo názov- Progresívny poľnohospodár
Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo -   018 52  Pruské  294    
Právna forma   -  Občianske združenie  
Identifikačné číslo prijímateľa (IČO/SID)- 15 3 6 1 3 1 9 6 2

Ďalšie podrobnejšie informácie získate u členov Rady triednych dôverníkov, u triednych učiteľov Vašich detí prípadne na internetovej stránke www.rozhodni.sk.

Veríme, že aj tento rok nám poukážete svoj príspevok, za čo Vám vopred ďakujeme.

Správna rada OZ Progresívny poľnohospodár.


Dokumenty na stiahnutie

  • (0 súborov)

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Február 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28